Zápasy jaro 2016 + tabulka

Libřice – Jeníkovice 0:0. Domácí nedokázali proměnit ani vyložené šance, a tak se zrodila bezbranková plichta a body se dělily.
Fakta: 60 diváků, rozhodčí Merbs.
Jeníkovice – Černilov B 2:1 (1:1). Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější domácí.
Branky: 38. Pražák, 70. Látr – 7. Jelen, ŽK 1:2, 55 diváků, rozhodčí Vlachý.
Jeníkovice – Sendražice 1:1 (1:1). Vyrovnané utkání nakonec nemělo vítěze.
Branky: 8. Fišer – 38. Vrána, ŽK 0:1, ČK 1:0 (80. Kouba Milan ml.), 30 diváků, rozhodčí Dostál.

Libčany B – Jeníkovice 8:1 (3:1). Hosté se sice dostali na začátku do vedení, ale poté domácí jasně dominovali,
když Mokrý nastřílel hattrick během 4 minut. Branky: Mokrý 3, Mádlo 2, Klouda 2, Zikl – Václavek, ŽK 2:1, 80 diváků, rozhodčí Koki.

Jeníkovice – Smiřice B 4:5 (3:3). Vyrovnanou přestřelku nakonec vyhráli šťastnější hosté.
Branky: 20. Fišer, 36. Kouba, 40. Korvas, 88. Rücker – 7. a 20. Kvaček, 16. a 85. Růžek, 58. Kulang, 40 diváků, rozhodčí Merbs

Probluz B – Jeníkovice 5:2 (2:2). Domácí prohospodařili 1. poločas, kdy si nechali dát laciné branky.
Utkání pak rozhodli v nástupu do 2. půle. Branky: Beneš 2, Liebisch, Telinger J., Zvelebil – Pražák, Schüler,
30 diváků, rozhodčí Dostál.
Lhota p. L. – Jeníkovice 5:1 (2:0). Domácí po celý zápas kontrolovali hru, když hostům dovolili skórovat až v závěru.
Branky: 8. Švarc D., 39., 71. 77. Hegr, 79. Srpek – 81. Pražák, 65 diváků, rozhodčí Liebisch.

Jeníkovice – Libřice 1:1 (0:0). Vyrovnané utkání skončilo po zásluze dělbou bodů.
Branky: 83. Kouba – 68. Hrabě, ŽK 2:1, 50 diváků, rozhodčí Hruška.

Jeníkovice – Probluz B 1:2 (1:2). Hostům pomohl k výhře výkon rozhodčího, když vítězný gol padl z ofsajdové
pozice, což bylo pomezním rozhodčím avizováno. Branky: Kouba (PK) -  Kolakovský, Zvelebil,

40 diváků, rozhodčí Dostál.
Černilov B – Jeníkovice 2:1 (1:1). Domácí bez pěti hráčů základní sestavy vybojovali první jarní výhru,
když tým podržel brankář Podstata. Branky: Církva 2 – Rücker, 70 diváků, rozhodčí Částka.

Sendražice – Jeníkovice 1:3 (1:0). Domácí šli již v 1. min. do vedení a na začátku 2. půle neproměnili dvě jasné šance
včetně penalty. Hosté pak během minuty dvakrát skórovali, přidali ještě třetí zásah a zaslouženě zvítězili.
Branky: Špás – Rücker 2, Kouba, ŽK 1:0, PK 1:0 (nedal Fedor), 50 diváků, rozhodčí Dostál.
Jeníkovice – Libčany B 3:5 (0:0). Hosté přehráli domácí ve 2. poločase, kdy padlo hned osm gólů.
Branky: 75. a 80. Fišer, 89. Pražák – 54., 62., 70. Mokrý, 65. Libřický, 73. Kroupa, 40 diváků, rozhodčí Krejska.

Sendražice – Jeníkovice 1:3 (1:0). Hosté zlepšeným výkonem ve 2. poločase zaslouženě vyhráli.
Branky: xxx - Rücker 2, Pražák. 30 diváků, rozhodčí Dostál.
Smiřice B – Jeníkovice 4:0 (1:0). Domácí s hráči širšího kádru zaslouženě vyhráli,
když se hattrickem blýskl Lukáš Kvaček. Branky: Kvaček 3, Klapka, ŽK 1:0, PK 0:1 (nedal Novotný), 60 diváků, rozhodčí Koza.
__________________________________________________________________________________________________________________